Preskočiť navigáciu
Fasádna farba
s výhodami
silikónu za
cenu disperzie
Fasádna farba
s výhodami
silikónu za
cenu disperzie

Capamur Finish

Fasádna farba Capamur Finish je vhodná na použitie pre všetky bežné fasádne povrchy. Je obzvlášť vhodná na renovačné nátery zatepľovacích systémov ETICS s polystyrénom ako izolačným materiálom. 

Robustná ochrana fasády pred poveternostnými vplyvmi

Vďaka  svojej hustejšej konzistencii vytvára náter farbou Capamur Finish robustný film, ktorý poskytuje fasáde spoľahlivú a trvalú ochranu pred všetkými nepredvídateľnými atmosférickými vplyvmi.

Zvýšená vodoodpudivosť vďaka siloxánovej výstuži

Siloxány sú silne vodoodpudivé látky. Pridanie siloxánov do vysokokvalitnej akrylátovej disperznej fasádnej farby zvyšuje jej vodoodpudivosť, a tým chráni fasádu a stenu pod ňou pred vlhkosťou a dažďovými kvapkami.

Vynikajúca krycia schopnosť

Spoľahlivo a dobre kryje vo všetkých farebných odtieňoch.

Priepustná pre CO2

Znečisťujúce látky vznikajúce pri údržbe domu (vlhkosť, CO2 z dýchania alebo vykurovania, rôzne pachy) sa vďaka zatepleniu a utesneniu okien nedostanú von z interiéru. Zatiaľ čo zvýšená vlhkosť sa prejaví tvorbou plesní na studených stenách, zvýšenie koncentrácie CO2 a zápachu až tak nepozorujeme. Priepustnosť náteru pre CO2 umožňuje týmto škodlivinám ľahšie opustiť interiér.

Šetrná k životnému prostrediu

Obsahuje max. 1 g/l VOC (organických prchavých látok).

Tónovateľná do širokej škály farieb

Capamur Finish

  • Paropriepustnosť: V2
  • Ochrana proti vode: W2
     

VIAC O PRODUKTE

Na fasády, kde je najdôležitejšou požiadavkou paropriepustnosť, odporúčame zvoliť kvalitnú silikónovú fasádnu farbu od spoločnosti Caparol, napríklad AmphiSilan-plus. Na renováciu historických budov odporúčame fasádnu farbu na báze silikátov, napr. farbu Sylitol Finish 130.