25 rokov
na Slovensku
25 rokov
na Slovensku

Caparol Slovakia oslavuje 25 rokov!

Caparol Slovakia s. r. o., dcérska spoločnosť nemeckej firmy DAW, už 25 rokov prináša na slovenský trh progresívne a inovatívne produkty či riešenia. Prioritou spoločnosti sú vysokokvalitné odborné riešenia, ktoré prinášajú dlhodobý úžitok. Úspech spoločnosti definujú tri základné piliere: kvalita, široký sortiment a kompetencia.

Úspech firme Caparol Slovakia s. r. o. zaručuje firemná stratégia, ktorá vychádza z dlhoročnej tradície materskej spoločnosti Deutsche Amphibolin-Werke (DAW) – vyvíjať inovatívne výrobky v oblasti náterových systémov a riešenia zlepšujúce energetickú účinnosť plášťa budov. Spoločnosť DAW SE má za sebou 126 rokov histórie a skúseností.

V roku 1996 sa majitelia tejto rodinnej firmy rozhodli ponúknuť svoje know-how aj na Slovensku. V tom čase u nás už pracovali remeselníci, ktorí značku Caparol poznali zo zahraničia, a dopyt po kvalitných produktoch, ktoré firma dodáva, jej založeniu a rozvoju len pomohol. Portfólio spoločnosti dnes obsahuje materiály na fasády a nátery všetkých druhov. Dodáva komplexné riešenia na zateplenie aj sanácie fasád, fasádne aj interiérové farby, nátery na drevo, kovy...

Počas 25 rokov spoločnosť vybudovala širokú distribučnú sieť Caparol Partnerov. V začiatkoch spolupráce fungovalo na Slovensku 7 miešacích centier, dnes má Caparol takmer 60 miešacích centier po celom Slovensku a ďalšie sa pripravujú.

Aj napriek pandemickej situácií, ktorá nám nedovoľovala stretnúť sa v plnom počte, sme sa dňa 7. októbra 2021 zišli v Bratislave, aby sme toto jubileum oslávili. Počas vyhliadkovej plavby po Dunaji sme si vychutnali pohľad na zrúcaninu hradu Devín, vysvietenú panorámu Bratislavy, skvelé jedlo a užili sme si aj sprievodný program plný zábavy. Pobavil nás stand-up komik Matej Makovický, počas celého večera nás zabávala hudobná kapela Tip Top Band, a ako prekvapenie večera sme si užili koncert Paľa Haberu, ktorý nám zahral svoje najväčšie hity. 

Nálada bola skvelá a veríme, že na túto plavbu budeme všetci spolu ešte dlho spomínať a tešiť sa mnohé ďalšie.