Obchodné zastúpenie v SR

Caparol Slovakia s. r. o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej firmy DAW (Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn Stiftung & Co KG).

Na našom trhu pôsobí Caparol Slovakia od roku 1995 a ako dodávateľ pre oblasť stavebníctva a hobby si počas šestnástich rokov vybudoval stabilné postavenie. Vzhľadom na to, že kladie veľký dôraz na kvalitu materiálov vrátane komplexného servisu a poradenstva, rady klientov a spokojných koncových zákazníkov sa neustále rozširujú.

V súčasnosti je Caparol dodávateľom kontaktných zatepľovacích systémov ETICS, interiérových i fasádnych farieb, lakov na drevo a kov na rozpúšťadlovej i vodnej báze. Sústredí sa tiež na farby pre hobby program, pod značkou Alpina, ktorá sa predáva v obchodných reťazcoch ako je OBI a Hornbach.

Spoločnosť Caparol s pruhovaným slonom v logu sa orientuje hlavne na koncových zákazníkov, ktorým dodáva svoj tovar predovšetkým prostredníctvom odborných predajcov - tzv. Caparol partnerov. Okrem toho prevádzkuje tiež vlastné firemné predajne v Bratislave. Caparol Slovakia s. r. o, spoločnosť so sídlom v Bratislave, zamestnáva celkom 20 pracovníkov, z toho 12 obchodných zástupcov, ktorí pôsobia na celom území SR. Ročný obrat firmy sa pohybuje okolo 4 miliónov €.