Nové omietky Capatect SH Putz

V tomto roku prichádzame na trh s omietkami Capatect SH Putz z nového výrobného závodu. Pôvodné receptúry sme zdokonalili a zákazníkom ponúkame nielen zachovanie všetkých súčasných pozitívnych vlastností, ale najmä celý rad zlepšení pri spracovaní a aplikácii omietok. 

Dokonalá štruktúra

Používame lepšie kamenivo, ktoré má dokonalo guľaté zrno. Vďaka tomu je výsledná štruktúra rovnomernejšia (zrno sa ľahko gúľa po podklade), a vytvorenie štruktúry je ľahšie. Vďaka tomu stúpa i produktivita práce, remeselník vytvorí štruktúru rýchlejšie. 

Pevné vedrá

Omietky plníme do pevnejších vedier, ktoré sa ani v letných mesiacoch pri doprave alebo tónovaní nedeformujú. Pre lepšiu manipuláciu s otvorenými vedrami boli doplnené dve postranné držadlá na obvode vedra. Vedrá majú nový, moderný design. Textová časť etikety je doplnená zrozumiteľnými piktogramami. 

Dlhšia skladovateľnosť

Zdvojnásobili  sme dobu skladovateľnosti.

Vyššia belosť

Vďaka novej receptúre majú nové omietky vyšší stupeň belosti. 

Tónovanie

Samozrejmosťou je aj tónovanie omietok. Omietky je možné natónovať podľa mnoho desiatok farebných kolekcií. Nájdete ich v širokej sieti našich Caparol Partnerov, kde sa tiež tónujú. Sú tak operatívne k dispozícii tam, kde ich práve potrebujete v požadovanom množstve aj zvolenom odtieni. 

 

  • ľahké spracovanie
  • vysoká priedušnosť pre vodné pary
  • minimálne pnutie
  • odolné voči poveternostným vplyvom
  • mechanicky odolné
  • možno ju spracovávať ručne i strojovo

viac o produkte