ColorExpress

Profesionálny tónovací systém od Caparolu

  • ColorExpress je registrovaná ochranná známka tónovacieho systému Caparol. Najmodernejšia technológia umožňuje v priebehu okamžiku namiešať takmer akúkoľvek farbu do všetkých typov materiálov, fasádnych farieb, interiérových farieb, lakov, lazúr alebo omietok. 
  • Základom prvotriednych výsledkov sú vysokokvalitné tónovacie pasty vyvinuté spoločnosťou DAW, ktoré presne zodpovedajú príslušným požiadavkám pre danú oblasť použitia. ColorExpress ponúka špeciálny duálny systém tónovacích pást. Pre materiály na báze vody aj rozpúšťadiel používame pasty AmphiTint, ktoré spĺňajú tie najvyššie požiadavky zákazníkov. Tónovacie pasty AmphiTint sa neustále vyvíjajú z hľadiska odolnosti voči UV žiareniu a farebnej rozmanitosti a sú prispôsobované požiadavkám trhu. Prémiové pigmenty zaručujú vysokú farebnú stabilitu. 

 

Široká farebná škála

  • V systéme ColorExpress je možné tónovať do stoviek farebných kolekcií vrátane vlastných farebných vzorníkov Caparol i vzorníkov RAL, NCS, Pantone, odtieňov čiernej a mnohých ďalších. 

 

Presné tónovanie ColorExpress

  • Neustály vývoj receptúr výrobkov i pigmentov v laboratóriách DAW zaručuje stále sa zvyšujúcu presnosť farebného odtieňa. 
  • Vďaka tomu, že sú výrobky Caparol dodávané v bázach, je možné ich tónovať s menším množstvom pigmentu pri vysokej krycej schopnosti a presnosti odtieňa.