Preskočiť navigáciu

0% konzervačných látok - 100% Caparol

Technológia E.L.F. plus

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Preto spoločnosť Caparol ponúka široký sortiment interiérových farieb a základných náterov bez konzervačných látok.

Či už v kancelárii, alebo doma, môžete ich použiť na vytvorenie zdravej vnútornej klímy, v ktorej sa budete cítiť príjemne pri práci i relaxácii. Výhodou je, že spoločnosť Caparol ponúka kompletný sortiment výrobkov pre základné nátery a povrchy bez konzervačných látok. Absencia konzervačných látok zaručuje bezpečné vnútorné prostredie aj pre citlivé osoby, ako sú napríklad alergici.

Z E.L.F. na E.L.F. plus


V roku 1985 spoločnosť Caparol otvorila novú éru disperzných náterov v interiéri s náterom Indeko-plus E.L.F., prvým interiérovým náterom na svete s minimálnym obsahom prchavých látok a bez rozpúšťadiel. Väčšina interiérových farieb z nášho sortimentu dnes neobsahuje prchavé látky, rozpúšťadlá ani zmäkčovadlá.

S výrobkami E.L.F. plus sa Caparol posunul ešte ďalej a medzitým sme sa zbavili konzervačných látok v mnohých výrobkoch nášho základného sortimentu. Výsledkom je nová úroveň kvality disperzných interiérových farieb. Pokročilá a patentovaná technológia nám umožňuje zaručiť trvanlivosť našich výrobkov aj bez konzervačných látok - a zároveň poskytuje vynikajúcu kryciu schopnosť.

  • S minimom prchavých látok
  • Bez rozpúšťadiel
  • Žiadne zmäkčovadlá
  • S minimom prchavých látok
  • Bez rozpúšťadiel
  • Bez zmäkčovadiel

       Plus:

  • Bez konzervačných látok

Caparol E.L.F. plus sortiment

Indeko-plus KF

 

Čisto biela, hypoalergénna farba pre osoby so zvýšenou citlivosťou. 

VIAC O PRODUKTE

Indeko-plus

 

Najkvalitnejšia a najobľúbenejšia umývateľná  interiérová farba.

VIAC O PRODUKTE

Sylitol Bio Innenfarbe

Farba ekológov. Prvotriedna bezrozpúšťadlová farba na báze silikátov. 

VIAC O PRODUKTE