Preskočiť navigáciu
Vnútorné priestory
bez plesní
a baktérií
Vnútorné priestory
bez plesní
a baktérií

Indeko W

Vnútorné priestory bez plesní a baktérií

Prémiová interiérová farba Indeko W je vhodná pre obytné priestory, kde je kladený vysoký dôraz na čistotu a zdravé bývanie. Baktérie a plesne, ktoré sa šíria v obytných priestoroch sú veľmi nebezpečné pre ľudské zdravie. ľudská populácia je stále náchylnejšia na získavanie rôznych alergií a ochorení spôsobených vplyvom zlého životného prostredia, potravín, ktoré jeme a stresom, ktorému sme denne vystavovaní. Ľudia by sa mali zamyslieť nad tým, čo pre seba a svojich blízkych môžu urobiť a ako zlepšiť a predĺžiť kvalitu svojho života.

Jednou z možností je, aby si zabezpečili zdravé prostredie v interiéroch, v ktorých trávia najviac času. Caparol dodáva vysoko kvalitné farby, ktoré nezaťažujú prostredie a sú bezpečné pre ľudí. Jednou z vysoko kvalitných farieb je Indeko W, ktoré vyniká svojimi antibakteriálnymi účinkami. Je vhodné nielen do spální, obývacích izieb a kuchýň, ale môžete ho použiť i na vymaľovanie kúpeľní alebo pivničných priestorov. Vďaka svojim mimoriadnym antibakteriálnym vlastnostiam je často táto farba používaná v domovoch pre seniorov, školách a nemocniciach.

Vhodné pre použitie v potravinárskom priemysle

Indeko W má certifikát pre nepriamy styk s potravinami a preto je odporúčaný na použitie v potravinárskom priemysle, ako sú pivovary, mliekarne, bitúnky a iné prevádzky. Na jeho povrchu nemajú baktérie a plesne šancu sa udržať a prežiť. 

Zakúpite v sieti našich Caparol Partnerov

  • dlhodobé antifungicídne a antibaktericídne účinky náteru
  • riediteľná vodou a s minimálnym zápachom
  • difúzne sd < 0.1 m

viac o produkte