Preskočiť navigáciu
Zdravá farba
do interiéru
Zdravá farba
do interiéru

Indeko-plus

Zdravá farba do interiéru

Keď v roku 1985 vstúpilo Indeko-plus na trh v prémiovom sektore vnútorných farieb, zahájilo tak novú éru interiérových disperzií. Stalo sa prvou vnútornou farbou na svete s minimálnym obsahom prchavých látok a úplne bez rozpúšťadiel a zmäkčovadiel. Odvtedy zostáva jednou z našich najlepších farieb z hľadiska krycej schopnosti, jednoduchosti aplikácie a spracovania a zdravého životného štýlu. Indeko-plus je už mnoho rokov stálicou v maliarskom priemysle. 

Okrem technológie E.L.F.  plus(s minimálnym obsahom prchavých látok a úplne bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a konzervantov) sa môže pochváliť ďalšou výhodou. Zdravá farba najvyššej triedy je vynikajúcou voľbou do detských izieb a spální, kde vytvára optimálnu vnútornú klímu. Vďaka svojej extrémnej krycej schopnosti a žiarivej belosti je pri úprave interiéru často potrebný len jediný náter. 
Indeko-plus bolo testované nezávislými odborníkmi a vedeckými štúdiami je podložená jeho vhodnosť pre alergikov a  pacientov s kožnými problémami. Na Indeko-plus sa môžete spoľahnúť, je to skvelá voľba pre obytné aj pracovné priestory. Jednoducho trieda sama o sebe!

Indeko-plus

  • dvojnásobná krycia sila
  • vysoká úspora času pri maľovaní
  • vysoký stupeň belosti
  • predĺžená trvanlivosť po otvorení vedra

S farbou Indeko-plus vždy dosiahnete perfektný vzhľad interiéru a naviac získate zdravé vnútorné prostredie. 

VIAC O PRODUKTE