Preskočiť navigáciu

CapaSilan

Dokonalá elegancia pre váš interiér


Predstavujeme CapaSilan - nový prírastok do sortimentu interiérových farieb. CapaSilan je zástupcom novej generácie interiérových farieb na báze silikónovej živice. Jeho zloženie bolo vyvinuté špeciálne na profesionálnu aplikáciu pre veľké plochy stien. Na tento účel boli použité a prenesené osvedčené vynikajúce vlastnosti fasádnych farieb na báze silikónových živíc Caparol. Jemne štruktúrovaný povrch s nízkou optickou a akustickou odrazivosťou je vytvorený optimálnou zmesou jemných a hrubých plnív a vysokokvalitných prísad. 

Vďaka svojim jedinečným aplikačným vlastnostiam CapaSilan úplne zabraňuje tvorbe viditeľných stôp po valčekoch aj v miestnostiach s nepriaznivými svetelnými podmienkami. Je tiež veľmi jednoduché ho opraviť. Preto je ideálnym riešením pre steny a stropy vystavené intenzívnemu bočnému svetlu. Natretá stena je hlboko matná, s rovnomernou štruktúrou a bez odleskov.

CapaSilan zaručuje dokonalý, hlboko matný povrch a bezchybný vzhľad stien a stropov bez viditeľných stôp po aplikácii valčekom, a to aj pri náročných svetelných podmienkach s bočným osvetlením.

CapaSilan

  • Hlboko matný, elegantný povrch 
  • Stálá farebnosť náteru po neobmedzený čas
  • Rovnomerná a jemná povrchová štruktúra bez odleskov, aj pri náročných aplikáciach na stropoch
  • Zaručene dokonalý výsledok pre povrchy so zložitými svetelnými podmienkami ako aj bočné osvetlenie
  • Jednoduché a pohodlné nanášanie valčekom, štetkou aj technológiou airless

viac o produkte