Preskočiť navigáciu

Interiérové farby pre profesionálov

Uvažujete o farebnej zmene vo vašom interiéri a stojíte pred rozhodnutím akú farbu zvoliť? V sortimente vnútorných farieb Caparol ponúkame širokú škálu produktov s rôznym zložením a vlastnosťami, okrem farieb disperzných, vinylových, silikátových a minerálnych sú to tiež farby špeciálne. Vyberte si niektorú z nich do vašej domácnosti alebo firmy. Môžete si byť istí, že tieto kvalitné výrobky nemeckej firmy vás nesklamú a milo prekvapia svojimi vlastnosťami.

Vyskúšajte niektorú z našich disperziách farieb. Objavte extrémnu výdatnosť a dvojitú kryciu schopnosť farbyIndeko-plus. Môže vás prekvapiť ľahká čistiteľnosť a odolnosť voči nečistotám pri PremiumClean. Nechajte sa ohromiť PremiumColor s intenzívnym farebným leskom v sýtych odtieňoch aj pri veľkom zaťažení. Vytvárajte perfektné výsledky s hodvábne matnými stenami z rodiny vinylových farieb Caparol Samtex, ktorá uspokojí každého zákazníka.

Ľudia dnes trávia až 90% svojho života vo vnútri budov. Čím viac hodín trávia doma alebo v kancelárii, tým dôležitejšie je uvažovať o zdravej vnútornej klíme. To je dobré mať na pamäti už pri výstavbe alebo renovácii obytných priestorov. Udržateľnosť a starostlivosť o zdravie je neoddeliteľnou súčasťou firemnej stratégie spoločnosti Caparol. Aj preto Caparol vyvinul technológiu E.L.F. Skratka E.L.F. znamená minimalizáciu prchavých látok, bez rozpúšťadiel a zmäkčovadiel. Prvý náter vyrobený touto technológiou bol uvedený na trh už pred viac ako 30 rokmi, čím sa stal vzorom pre celý priemysel. Záujem o ekologické výrobky na európskom trhu každoročne stúpa. Interiérové farby Indeko-plus a Sylitol Bio Innenfarbe tieto požiadavky spĺňajú a dokonca nesú označenie "Vhodné pre alergikov"  schválené TÜV.

Farby Caparol môžete tónovať podľa viac ako 5 miliónov receptúr na zariadeniach ColorExpress v našich tónovacích centrách po celej republike. Pustite sa do zmeny vášho okolia, nič nezmení náladu a atmosféru tak, ako farba.